תפריט יצירת קשר התקשר
העתקות אור בראש העין, העתקות אור

העתקות אור בראש העין, העתקות אור

העתקות אור, או העתקות שמש זו למעשה פעולה של צילום מסמך קטן לגודל משמעותי מאוד או צילום מסמך גדול מאוד.כולנו מכירים את אפשרות ההגדלה במכונת צילום למשל מגודל A4  לגודל A3 אך לא מדובר במימדים האלו. אם כן, מהי העתקת אור ובמה שונה תכליתה ממכונת צילום רגילה?

העתקות אור

העתקת אור היא פעולה הנעשית ע"י אור מלאכותי היוצר העתק בעזרת חומרים כימיים. היא מתבצעת במכונה התופסת שטח נרחב כיאה למכונה שמיועדת למסמכים גדולים מאוד. העתקת אור אינה מועילה רק להגדלת מסמכים, בצבעי שחור לבן וצבעוני. אלא טכניקה זו מאפשרת אף צילום דף לבן, וייצור דף שקוף.

מי זקוק לשירות הזה?

פעולת העתקות אור שכיחה בעיקר אצל אדריכלים ומהנדסים. אדריכלים ומהנדסים זקוקים להעתקות אור כדי לספק ללקוחותיהם או לספקים, מידע, קנה מידה, וכו'. לשם כך הם צריכים לפנות למכון להעתקת אור או לבית דפוס שנותן שירותי העתקת אור. כיוון שפעולת ההעתקה אינה פעולה שכיחה והמסמך מכיל פריטים רבים וחשובים, אנו ממליצים לכם לא להתפשר ולבוא אלינו מכון העתקות ק.ק בראש העין, כדי להתרשם מהמקצועיות, ומהשירות. מכון העתקות אור בראש העין (ק.ק)נותן מענה ללקוחות פרטיים וכמו כן ללקוחות עסקיים. שירות העתקת אור הוא אחד מיני רבים משירותיו של מכון העתקות אור בראש העין (ק.ק) המתבצעים במכונות חדישות ומתקדמות. קבלת השירות ניתנת במשרדי מכון העתקות אור בראש העין (ק.ק) או ע"י הזמנת שירותים באינטרנט דרך אתר זה, וקבלת ההזמנה בדואר או באיסוף עצמאי.