תפריט יצירת קשר התקשר
כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור

זקוק להדפסת כרטיסי ביקור? אם אתה בעל עסק, איש מקצוע, חבר בארגון מקצועי, כרטיסי ביקור אינם מותרות עבורך, בעלות מינימאלית תוכל לסייע לעצמך למתג את עצמך בתחום בו אתה עוסק והטמיע את החותם שלך בציבור. פעמים רבות כרטיסי הביקור שלנו אינם נשארים אצל האדם הראשון לו העברנו כרטיסי ביקור אלא הם עוברים בהמלצה מאחד לשני עד שהם מגיעים ליעד המתאים המשתמש בשירותך.

כרטיסי ביקור איכותיים מסוגלים להותיר אחרי הפגישה רושם רציני וחוקקים את הפגישה שלכם במאגר אנשי מקצוע של האדם איתו נפגשת יותר מכל העברת מספר טלפון על ידי "שמירה" במכשיר הסלולארי.

אנו בחברת מכון העתקות ק.ק נותנים שירות של הדפסת כרטיסי ביקור לעסקים, לאנשים פרטיים בכל הסוגים, הן בבחירה מתבניות קיימות והן בעיצוב אישי על פי ראות עיניו של הלקוח או על ידי שימוש במעצבת גרפית חיצונית.

למה מכון העתקות ק.ק ?
כי כאשר אתם בוחרים בנו, אתם לא רק מקבלים את המחירים הזולים ביותר, אתם גם יכולים לישון רגועים, לא נפתיע אתכם עם תוספת מחיר "לא צפויה", האיכות עליה תשלמו היא מהגבוהה והמתקדמת ביותר בישראל בתחום ההדפסות. וכן אין לשכוח את השירות האדיב, היחס החם והסבלנות שמקבל כל לקוח שלנו במכון.

אין לכם זמן להגיע להדפסת כרטיסי ביקור?
למה לבזבז זמן אם אתם יודעים מראש מה תרצו, שירות איכותי ומקצועי של הדפסת כרטיסי ביקור על ידי העברת הקבצים שלכם אלינו דרך המייל ללא צורך הגעה שלכם. לאחר קבלת הקבצים, בתוך דקות ספורות, הצוות שלנו יחזור אליכם להבנה סופית של הכמויות, הגדלים ופרטים טכניים נוספים לפני הדפסה ויצירת קשר לאחר הכנת ההזמנה ושליחתה.