תפריט יצירת קשר התקשר
כריכות

כריכות

מחפשים שירות כריכות מקצועי במחירים חסרי תקדים? הגעתם למקום הנכון! מכון העתקות ק.ק נותן שירות כריכות מסוגים שונים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, ארגונים, בתי ספר ועוד..

אם אתם מעוניינים לכרוך עבודה אקדמית להגשה מהודרת שתשפיע על הצגת העבודה כרצינית ומקצועית, אם אתם מעוניינים לכרוך ספר בכריכה קשה כמזכרת לאירוע משפחתי שלכם, וכן כל צורך אחר המצריך שירות כריכות מקצועי, פנו אלינו ונדאג לתת לכם את השירות האיכותי, הטוב והמהיר ביותר על מנת לסייע לכם לקבל את המוצר המוגמר במהירות ובאיכות הרצויה.

מדוע לבחור את מכון העתקות ק.ק לשירות כריכות?

אם החומרים אותם אתם רוצים לכרוך חשובים לכם, לא כדאי לכם לתת לחובבן או למכון שאינו בעל ניסיון רב מספיק בכריכות מקצועיות לעשות את העבודה ולהזיק לקבציי המקור שלכם, שלעיתים הם גם היחידים. רק מכון העתקות מקצועי באמת יידע לתת לכם את השירות הראוי על מנת להבטיח לכם רמת גימור גבוה ושמירה מוחלטת על החומרים שלכם.

אין לכם זמן להגיע?

אם עדיין לא הדפסתם את הדפים אותם תרצו לכרוך, זה הזמן לשמוח, אין צורך לצאת בכלל מהבית, אנו נדפיס עבורכם אותם, נכרוך וניידע אתכם כאשר הם מוכנים לשליחה או לאסיפה לפי בחירתכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו מייל עם החומרים הרצויים, הסבר בסיסי ולהמתין דקות ספורות לטלפון מנציג מהצוות שלנו שיברר עד הפרט האחרון מה אתם מעוניים לעשות עם הפריטים, כמויות וסוג כריכה.