תפריט יצירת קשר התקשר
עבודות דפוס

עבודות דפוס

עבודות דפוס מקצועיות ניתנות על ידי מכון העתקות ק.ק המומחים בתחום עבודות דפוס מכל הסוגים. אנו נותנים שירות למגוון של סוגים של לקוחות, פרטיים, עסקיים, ארגונים, בתי ספר, אקדמיה ועוד.. אם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי של עבודות דפוס נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירות עבודות דפוס מקצועי וברמת גימור גבוהה ביותר.

אנו נותנים שירות עבודות דפוס בתחומים רבים וביניהם: הדבקות על קאפות,למינציות, גרפיקה בעיצוב אישי, המרות שרטוטים, עיצוב לוגו, עיצוב וליטוש תמונות ועוד שירותים רבים לפי צרכי הלקוח.

כל עבודות דפוס שלנו ניתנות על ידי מומחים בעיצוב גרפי, מכונות הדפסה והעתקה מהמתקדמות ביותר בארץ וצוות מקצועי הבקיא במיקסום איכויות של תמונות וחדות של צבעים בתמונות.

 אנו מציעים לכם שירות מקצועי עד הבית, כל שעליכם לעשות, הוא לשלוח אלינו למייל של המכון את הבקשה בצרוף הקובץ הרצוי ובתוך דקות בודדות, יחזור אליכם נציג מהצוות המקצועי שלנו, לבירור ואפיון הבקשה עד הפרט האחרון על מנת להבטיח את שביעות רצונכם, לאחר מכן הוא ייצור אתכם קשר שנית בתום התהליך לצורך אסיפת המוצר או שליחתו ליעד אותו תרצו.

הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים של המכון ותהיו גם אתם שבעי רצון עם כתובת קבועה לשירות של הדפסות, העתקות, לכל עבודות דפוס:הזמנות, כרטיסי ביקור, גרפיקה, עיצוב לוגו ועוד..