עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
כריכות
כריכות
מחפשים שירות כריכות מקצועי במחירים חסרי תקדים? הגעתם למקום הנכון! מכון העתקות ק.ק נותן שירות כריכות מסוגים שונים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, ארגונים, בתי ספר ועוד..
אם אתם מעוניינים לכרוך עבודה אקדמית להגשה מהודרת שתשפיע על הצגת העבודה כרצינית ומקצועית, אם אתם מעוניינים לכרוך ספר בכריכה קשה כמזכרת לאירוע משפחתי שלכם, וכן כל צורך אחר המצריך שירות כריכות מקצועי, פנו אלינו ונדאג לתת לכם את השירות האיכותי, הטוב והמהיר ביותר על מנת לסייע לכם לקבל את המוצר המוגמר במהירות ובאיכות הרצויה.
מדוע לבחור את מכון העתקות ק.ק לשירות כריכות?
אם החומרים אותם אתם רוצים לכרוך חשובים לכם, לא כדאי לכם לתת לחובבן או למכון שאינו בעל ניסיון רב מספיק בכריכות מקצועיות לעשות את העבודה ולהזיק לקבציי המקור שלכם, שלעיתים הם גם היחידים. רק מכון העתקות מקצועי באמת יידע לתת לכם את השירות הראוי על מנת להבטיח לכם רמת גימור גבוה ושמירה מוחלטת על החומרים שלכם.
אין לכם זמן להגיע?
אם עדיין לא הדפסתם את הדפים אותם תרצו לכרוך, זה הזמן לשמוח, אין צורך לצאת בכלל מהבית, אנו נדפיס עבורכם אותם, נכרוך וניידע אתכם כאשר הם מוכנים לשליחה או לאסיפה לפי בחירתכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו מייל עם החומרים הרצויים, הסבר בסיסי ולהמתין דקות ספורות לטלפון מנציג מהצוות שלנו שיברר עד הפרט האחרון מה אתם מעוניים לעשות עם הפריטים, כמויות וסוג כריכה.
 
 

כריכות דמויות עור
כריכות דמויות עור
כריכות ספירלה
כריכות ספירלה
כריכות איכותיות בחום
כריכות איכותיות בחום
כריכות בעוביים שונים
כריכות בעוביים שונים
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי