עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
חותמות
חותמות
חותמות לעסקים וארגונים יכולות להיות שגרתיות, לקוניות ומנגד גם מיוחדות ומרשימות מעבר לפרטים הטכניים המועברים על ידי השימוש של חותמות במסמכים כמו שם חברה, שם עסק, טלפון, מספר עוסק מורשה, חברה פרטית, כתובת או ת.ז. הבחירה בין סוגי חותמות הינה שלכם, אבל אנחנו נדאג לבטא את המסר שלכם בצורה החדה והברורה ביותר.
חותמות עם לוגו, הינם חותמות מעוצבות ומיוחדות אותם אנו מייצרים עבור חברות ועסקים המעוניינים לא רק במימוש הצורך הנפוץ בחותמת חברה או העסק אלא גם בצורך של השארת רושם, מיתוג שם החברה והסמל שלה, בכל מסמך, בין אם הוא רשמי וטכני ובין אם הוא שגרתי.
מדוע לבחור דווקא במכון העתקות ק.ק?
על ידי בבחירת המכון שלנו כמספק שירות של הדפסת חותמות, אתם מבטיחים לעצמכם דבר ראשון איכות מרבית, חדות, איכות של צבע, עמידות לאורך זמן, עמידה ביעדי הזמנים אותם הצבנו לביצוע ההזמנה, ועלות מינימאלית ביחס לכל המכונים המתחרים.
אין לכם זמן להגיע? מעוניינים לחסוך בזמן?
מכון העתקות ק.ק מסייע לכם הלקוחות בחסכון של זמן ועלויות נסיעה למכון, יודעים כבר מה אתם רוצים? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר במייל של האתר , לשלוח לנו את החותמת שאתם רוצים, הגודל הרצוי ובתוך דקות ספורות נציג שלנו מהצוות יחזור אליכם לבירור פרטים אחרונים לפני ביצוע ההזמנה. הסתבכתם עם המשלוח? תמיד להשתמש באתר העלאת קבצים חינם ולשלוח לנו את הקישור לסקיצה אותם אתם רוצים בחותמת(אפשרות לאבטחת התמונה-חינם).
 
 

חותמות כיס
חותמות כיס
חותמות עגולות
חותמות עגולות
חותמות מלבניות
חותמות מלבניות
חותמות בכל גודל
חותמות בכל גודל
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי