עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
העתקות שמש
העתקות שמש וכן העתקות אור אילו השמות המקובלים בתחום של העתקות מסמכים על ידי שיטת "האור". את העתקות שמש או בשמם השני העתקות אור מבצעים מכוני העתקות שמש, מכוני העתקות אור, וכן בתי דפוס למיניהם הנותנים שירות בתחום צילום מסמכים על ידי שיטת "השמש". ניתן לקבל גם העתקות שמש בצבעי שחור ולבן על פי סוג המכונה ומכון ההעתקות.
 
מחפשים העתקות שמש או העתקות אור?
כנראה שאתם יודעים כי הצילום אותם אתם רוצים לא ניתנים לביצוע על ידי מכונות פשוטות של צילום ונדרשת כאן ידם של המקצוענים בתחום ההעתקות. שירות מהסוג אותו אתם מחפשים מקבלים בעיקר מהנדסים, אדריכלים, אזרחים הבונים את ביתם החדש, מי שעורך שינויי בניה מהותיים בביתו ומעוניין בשכפול נוסף של תוכניות העבודה.
אנו נותנים שירות של העתקות אור עבור מסמכים גדולים במיוחד הן לענף הבניה והן לצורך פרסום שלטים גדולים, הדפסת תמונות בגדלים לא סטנדרטים ועוד..
 
הלקוחות שלנו הינם מכל המגזרים, פרטיים, עסקיים, ארגונים ובתי ספר. אנו נותנים שירות איכותי ומקצועי ללקוחות רבים באזור ראש העין והסביבה. שירות אמין, הדפסה / העתקות שמש ברמה גבוה ומחירים ללא תחרות. אנו דוגלים בשירות אדיב ללקוח ועמידה ביעדים.
 
אין לכם זמן להגיע?
אל תטרחו, אנו יודעים עד כמה הזמן שלכם יקר לכם, לכן אנחנו משתמשים גם בכל הכלים על מנת להנגיש לכם את המכון העתקות,בטכנולוגיית "העתקות אור", שלחו אלינו את הקבצים למייל בצרוף של שם וטלפון ובתוך דקות ניצור עמכם קשר עבור שכפול המסמכים וקבלת כתובת לשליחתם אליכם ברגע שהם יהיו מוכנים.
 
אנו נותנים שירות העתקות אור, העתקות שמש בתחומים :
צילום תוכניות בנייה
הדפסת קבצים / פלוטים
צילום / הדפסה בגדלים שונים
צילום / הדפסה של תמונות

צילום של תמונות, הדפסה של תמונות
צילום של תמונות, הדפסה של תמונות
צילום בגדלים שונים, הדפסה בגדלים שונים
צילום בגדלים שונים, הדפסה בגדלים שונים
הדפסת קבצים, הדפסת פלוטים
הדפסת קבצים, הדפסת פלוטים
צילום תוכניות בניין
צילום תוכניות בניין
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי