עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
צילום בצבע
צילום בצבע
מחפשים מכונות צילום בצבע? חשובה לכם איכות הצילום ומהירות של השירות של צילום בצבע? אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר על ידי המכונות האיכותיות והמתקדמות ביותר בארץ, צוות מיומן ומקצועי, הדואג לכל צילום בצבע לצאת ברמת הגימור הגבוה ביותר.
אנו יודעים שהאלוקים נמצא בפרטים הקטנים, ההבדל בין צילום בצבע איכותי ולבין צילום סתמי הוא לא בעקרון היכולת לשכפל אלא דווקא בתוצר הסופי של עיבוד הצבע על ידי המכונה והזרקתו בצורה מדויקת על מנת להקנות לו את האיכות הדרושה.
דואגים ממחירים גבוהים עבור שירות של צילום בצבע מקצועי באמת? אל תהססו לפנות אלינו, המחירים שלנו הם שוברי שוק, המטרה שלנו היא להביא לתת ללקוח שירות בסגנון שלא נראה פה הרבה זמן בתחום, מחירים הכי נמוכים מצד אחד ומאידך רמת שירות מקצועיות ואיכות גבוהה במיוחד.
שירות צילום בצבע בלי לצאת מהבית
מעתה אין צורך להגיע אלינו הרבה פעמים רק בכדי להביא לנו את הדיסק, שלחו לנו את התמונות עבורם אתם רוצים צילום בצבע דרך המייל שלנו, או דרך אתר מיוחד להעלאת קבצים מאובטחים בסיסמא (במידה ואתם לא מצליחים לשלוח את הקבצים במייל) שלחו לנו את הקישור, נוריד אותו ונדפיס לכם אותו מיד לאחר שניצור אתכם קשר, ונוודא את הבנת הצורך שלכם עד תומו.
 

הדפסה על בק לייט
הדפסה על בק לייט
הדפסה על דגלים
הדפסה על דגלים
הדפסה על שמשונית
הדפסה על שמשונית
הדפסה על בד קנבס
הדפסה על בד קנבס
הדפסה על ניירות פוטו
הדפסה על ניירות פוטו
הדפסה על נייר איכותי
הדפסה על נייר איכותי
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי