עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
הזמנות לאירועים
הזמנות לאירועים
מחפשים הזמנות לאירועים? בשעה טובה! הזמנות לאירועים הן הפתיח הראשוני לכל אירוע, והתחלה כמו כל התחלה צריכה להיות מעולה, אין כמו להתחיל את הדברים החשובים לנו בחיים על רגל ימין.
בעידן האינטרנט ישנה תופעה להפוך הכל לאלקטרוני, אך הקלאסי ביותר והרגישות האמיתית היא שליחת הזמנה יפה ומרגשת לחתונה, לבר מצווה או לכל אירוע חשוב אחר. דבר ידוע הוא שככל שאנו משקיעים יותר בהכנות לאירועים הם מקבלים משנה חשיבות. לכן חשוב מאוד להקפיד כי אתם מזמינים הזמנות לאירועים רק ממקום מקצועי ואיכותי המיומן במתן שירות אדיב, זריז ואחראי לכל לקוח ולקוח.
מדוע לבחור ק.ק. מכון העתקות עבור הזמנות לאירועים?
בגלל השירות החם, בגלל האיכות הגבוהה של ההדפסות שלנו, וכן גם בגלל שהמחירים שלנו הם הנמוכים ביותר בארץ! כשאתם בוחרים בנו כמכון העתקות שידפיס לכם הזמנות לאירועים, אנחנו יודעים עד כמה אתם מצפים לקבל את היחס הנכון, את החדות בהדפסה לה אתם מצפים וכן שלא נפתיע אתכם ב"תוספות" במחיר לאחר ההדפסה והמתנה ארוכה.
אין צורך להגיע!
יש לכם כבר רעיון? יודעים בדיוק אילו הזמנות לאירועים אתם רוצים? אין צורך אפילו להגיע, שלחו אלינו במייל את ההזמנה שאתם רוצים, ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם לפני ההדפסה ונודיע לכם כאשר ההזמנות לאירועים שלכם יהיו מוכנות לאסיפה או למשלוח.

הזמנות לכל אירוע
הזמנות לכל אירוע
הזמנות לוועדי עובדים
הזמנות לוועדי עובדים
הזמנות לאירועי חברה
הזמנות לאירועי חברה
הזמנות לבת מצווה
הזמנות לבת מצווה
הזמנות לבר מצווה
הזמנות לבר מצווה
הזמנות לחתונה
הזמנות לחתונה
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי