עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור
זקוק להדפסת כרטיסי ביקור? אם אתה בעל עסק, איש מקצוע, חבר בארגון מקצועי, כרטיסי ביקור אינם מותרות עבורך, בעלות מינימאלית תוכל לסייע לעצמך למתג את עצמך בתחום בו אתה עוסק והטמיע את החותם שלך בציבור. פעמים רבות כרטיסי הביקור שלנו אינם נשארים אצל האדם הראשון לו העברנו כרטיסי ביקור אלא הם עוברים בהמלצה מאחד לשני עד שהם מגיעים ליעד המתאים המשתמש בשירותך.
כרטיסי ביקור איכותיים מסוגלים להותיר אחרי הפגישה רושם רציני וחוקקים את הפגישה שלכם במאגר אנשי מקצוע של האדם איתו נפגשת יותר מכל העברת מספר טלפון על ידי "שמירה" במכשיר הסלולארי.
אנו בחברת מכון העתקות ק.ק נותנים שירות של הדפסת כרטיסי ביקור לעסקים, לאנשים פרטיים בכל הסוגים, הן בבחירה מתבניות קיימות והן בעיצוב אישי על פי ראות עיניו של הלקוח או על ידי שימוש במעצבת גרפית חיצונית.
למה מכון העתקות ק.ק ?
כי כאשר אתם בוחרים בנו, אתם לא רק מקבלים את המחירים הזולים ביותר, אתם גם יכולים לישון רגועים, לא נפתיע אתכם עם תוספת מחיר "לא צפויה", האיכות עליה תשלמו היא מהגבוהה והמתקדמת ביותר בישראל בתחום ההדפסות. וכן אין לשכוח את השירות האדיב, היחס החם והסבלנות שמקבל כל לקוח שלנו במכון.
אין לכם זמן להגיע להדפסת כרטיסי ביקור?
למה לבזבז זמן אם אתם יודעים מראש מה תרצו, שירות איכותי ומקצועי של הדפסת כרטיסי ביקור על ידי העברת הקבצים שלכם אלינו דרך המייל ללא צורך הגעה שלכם. לאחר קבלת הקבצים, בתוך דקות ספורות, הצוות שלנו יחזור אליכם להבנה סופית של הכמויות, הגדלים ופרטים טכניים נוספים לפני הדפסה ויצירת קשר לאחר הכנת ההזמנה ושליחתה.
 
 
 

כרטיסי ביקור אישיים
כרטיסי ביקור אישיים
כרטיסי ביקור לעסקים
כרטיסי ביקור לעסקים
כרטיסי ביקור בעריכה אישית
כרטיסי ביקור בעריכה אישית
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי