עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
מוצרי פרסום
הדפסת מוצרי פרסום
יש לכם רעיון של מוצרי פרסום? מעוניינים בהדפסת מוצרי פרסום שונים? לשם כך יש לכם לבחור במכון העתקות איכותי שידאג לתת לכם את ההדפסה האיכותית ביותר במחירים הכי נמוכים הקיימים היום בשוק הישראלי.
מוצרי פרסום איכותיים באמת יכולים למתג את העסק שלכם בצורה משמעותית. עסקים שמבינים את זה יודעים היטב לפזר אצל כל אחד שנפגש איתם מוצר פרסום קטן להשארת חותמת שלהם גם לאחר שהם עוזבים את המקום, ולהותיר לאותו אדם את ההכרח להסביר על העסק שלכם לכל אחד שישאל אותו לפשר המותג ומקור קבלת המוצר.
הדפסת מוצרי פרסום שונים כמו צילונים לרכב, לוחות שנה, שלטי מדבקה ועוד עשויים לגרום ללקוחות שלכם להבין כי העסק שלכם הוא רציני ומתקדם. הדפסת מוצרי פרסום יכולה להיות עבור מגוון מוצרים נוספים כגון: שלטי הכוונה, חותמות, שלטים מחזירי אור, שלטי מדבקה, ברושרים, פלקטים, חוברות פרסום, רולאפ, דלפקים,מתקני שילוט ופרסום, ביתני תערוכות, צילונים לרכב, לוחות שנה, פליירים ועוד..
אם אתם מעוניינים לקבל שירות של הדפסת מוצרי פרסום מהסוגים המדוברים או אם יש לכם רעיון ייצרתי חדש המצריך הדפסה של מכון העתקות ק.ק אתם מוזמנים לפנות אלינו במספר הטלפון או לפנות אלינו דרך המייל של החברה ולצרף את המסך בו אתם מעוניינים. בתוך דקות ספורות תקבלו טלפון מנציג בצוות שלנו יאפיין ת הצרכים שלכם ויידע לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

פליירים
פליירים
לוחות שנה
לוחות שנה
צילונים לרכב
צילונים לרכב
ביתני תערוכות
ביתני תערוכות
מתקני שילוט ופרסום
מתקני שילוט ופרסום
דלפקים
דלפקים
רולאפ
רולאפ
חוברות פרסום
חוברות פרסום
פלקטים
פלקטים
ברושרים
ברושרים
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי