עמוד הבית . אודותינו . העתקות שמש . גלריית תמונות . לקוחות . קישורים . טופס הזמנה . צור קשר

מכון העתקות ק.ק מספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים מהמגזר העסקי וכן מהמגזר הפרטי. מכון העתקות ק.ק מספק מומחה בתחומי הדפסות תוכניות בניין, כרטיסי ביקור, הזמנות, צילומי חוברות, כריכות ועוד.. באיכות גבוהה ובמהירות מרבית. מכון העתקות חוסך לכם זמן עם שירות שליחת הזמנה דרך טופס מיוחד של שליחת הזמנות עבודה, וכן קבלת המשלוח עד הבית.

עבודות דפוס חותמות כריכות סריקות
מוצרי פרסום כרטיסי ביקור הזמנות לאירועים צילום בצבע
סריקות
סריקות
שירות סריקות איכותיות ומקצועיות ניתן על ידי מכון העתקות ק.ק המומחים בתחום הסריקות, העתקות וההדפסות. סריקות של מכון העתקות ק.ק. מתבצע באמצעות מכונות הסריקה וההדפסה הטובים ביותר ועל ידי צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הסריקה.
על ידי מסירת חומרים לשירות סריקות של מכון העתקות ק.ק אתם מבטיחים לעצמכם קבלת שירות מקצועי, איכותי ואמין ביותר של סריקה מקצועית, ברמת גימור גבוהה, שירות חם ואדיב, והכי חשוב שמירה על חומרי המקור שלכם מכל נזק אפשרי.
אנו מבצעים שירות סריקות עבור מפות, תמונות בצבע, סריקת חוברות שלמות ועוד..
לכן, אם איכות ומהירות חשובה לכם, פנו עוד היום למכון העתקות ק.ק על ידי טלפון או שליחת מייל למכון וניצור אתכם קשר.
למכון שלנו לקוחות רבים המרוצים מהשירות ומהאיכות של המכון, היחס אותו מקבלים הלקוחות, הסבלנות המקצועיות וההבנה אינו מתקבלות בשום מקום אחר באופן המשתווה למכון שלנו. ואם זה אינו די המחירים שלנו הינם הזולים ביותר בארץ בתחום של סריקות ובכל התחומים האחרים בהם אנו נותנים שירות ללקוחותינו.
אנו מאמינים ששלושה דברים גורמים ללקוחות להגיע ולהישאר, שירות אישי, מקצועיות ומחירים, לאחר שנים של עבודה, יעידו כמות הלקוחות שלנו ההולכת וגוברת כי אנחנו מצטיינים בכל אחד מהפרמטרים האלו.
אם אתם רוצים להימנות גם בין לקוחותינו בתחום סריקות צרו איתנו קשר מיד.
 

סריקת חוברות
סריקת חוברות
סריקת תמונות בצבע
סריקת תמונות בצבע
סריקת מפות
סריקת מפות
סריקות בכל גודל ובכל פורמט
סריקות בכל גודל ובכל פורמט
ק.ק. מכון העתקות בע"מ - שדרות וולפסון 15 ראש העין - www.knk.co.il - k-n-k@zahav.net.il - כל הזכויות שמורות © 03-9381018
ק.ק מכון העתקות לק"י בניית אתרי אינטרנט שירות קידום אתרים מקצועי